Белый Андрей Петрович и две лошадей

Український підприємець, громадський діяч

Білий Андрій Петрович

Офіційні

посади
з 2020 року
Президент Асоціації кінного спорту України (PEL)
з 2019 року
Президент Федерації поло України
з 2017 по 2020 рік
Віце-президент Всеукраїнської федерації кінного спорту України
з 2016 року
Президент федерації кінного спорту Київщини
з 2015 року
Президент Electric Marathon International
Освіта
З 1985 р. по 1991 р.
Навчався в Київському Політехнічному інституті на факультеті інформатики та обчислювальної техніки «Робототехнічні системи та комплекси», де отримав диплом інженера системотехніка.
2016 р.
Києво-Могилянська бізнес школа
Курс "Школа стратегічного архітектора"
Кар'єра
В даний час займає посаду президента Асоціації кінного спорту України (PEL), яка займається активним розвитком і популяризацією кінного спорту.
З 2015 року - президент європейського ралі на електромобілях «EV Trophy».
З 2011 року Андрій Білий бере активну участь в престижному європейському ралі на електромобілях Electric Marathon, яке проводиться під патронатом Його Світлості Князя Монако Альбера II.
З 2010 року - Голова Наглядової Ради національної мережі ломбардів «Чесний відсоток».
З 2010 року - Голова Наглядової Ради «Лисичанського пивоварного заводу», який виробляє пиво під торговими марками «Січ», «Душа пивовара», «Світле» та інші.
У 2007 році очолив Наглядову Раду компанії «ДАРЛ». Компанія випускає безалкогольні напої під торговою маркою «Монастирський квас», «Квас Данило», «Віват», «Віта», мінеральних вод «Кристал», «Перлина Прикарпаття».
З 1996 по 2003 обіймав посаду президента українсько-голландської компанії по виробництву алкогольних напоїв для внутрішнього і зовнішнього ринків - «УДД Компанія».
З 1993 по 1995 роки очолював компанію «Tinga International Corp.», яка є ексклюзивним дистриб'ютором торгових марок корпорації «МАРС» ( «Марс», «Снікерс», «Баунті»).
З 1992 по 1993 - директор компанії «Дельта-комп». Основний напрямок діяльності компанії - оптова торгівля продуктами харчування.
електромобільності
Проекти в сфері
Європейське електромобільні ралі по дорогах загального користування
Прототип першого українського електромобіля Сінхронус
Компанія, яка займається проектами в області електромобільності
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
EV Trophy було організовано компанією Electric Marathon International (Україна) у партнерстві з Європейською мережею зелених міст (European Green Cities) під патронатом Його Світлості принца Монако Альберта II.
Офіційну церемонію старту ралі в Копенгагені супроводжував Його Королівська Високість принц Данії Йоахім, а церемонія фінішу і нагородження переможців EV Trophy була організована на Двірцевій площі в Монте-Карло за участю Його Світлості Принца Монако Альберта II.
Учасники з Великобританії, Данії, Іспанії, України, Німеччини, Швейцарії, Хорватії змагалися на дорогах загального користування Європи в своїх навичках управління автомобілем, винахідливості і винахідливості, адже тільки при правильній комбінації цих якостей можна виграти в нелегкій конкурентній боротьбі за звання переможця EV Trophy.
За 7 днів учасники ралі подолали 2500 км і відвідали 6 країн. Це стало справжнім випробуванням для водіїв електричних автомобілів і членів команд.
- європейське ралі на електромобілях
EV Trophy
Європейське ралі на електромобілях EV Trophy стартувало в Копенгагені 24 травня і завершилося в Монте-Карло 1 червня 2016 року.
Повністю розроблений і зібраний на Україні.
Synchronous
- перший український електромобіль
- перший український електромобіль
У квітні 2016 року діючий прототип Synchronous був вперше представлений громадськості на міжнародній конференції, присвяченій екологічно чистому транспорту та поновлюваних джерел енергії «EVER 2016». У травні цього ж року електромобіль презентували в Києві.

Дизайн прототипу виконаний в стилі ретро-футуризму. За словами дизайнера моделі Владислава Карпеця, спочатку було вирішено зробити електрокар схожим на старовинну карету.
У травні-червні 2016 року концепт електромобіля Synchronous взяв участь в транс'європейському електромобільні ралі "електромобільні Марафон" 2016 Львів - Монте-Карло ».

Разом з іншими учасниками електрокар побував в таких містах, як Львів, Новояворівськ (Україна), Жешув, Величка (Польща), Острава, Брно (Чехія), Шаморин (Словаччина), Вінер-Нойштадт, Форхдорф, Бад-Шаллербах (Австрія), Мюнхен, Ульм, Баден-Баден, Фрайбург (Німеччина), Бекенрід, Беллінцона (Швейцарія), Парма, Болонья, Лардерелло, Піза, Алассіо (Італія), Ментона (Франція), Монте-Карло (Монако).
Електромобіль створювався як міського таксі, шаттла для готелів або екскурсійної машини.
Synchronous
Electric Marathon International
Electric Marathon International
Електромобільні ралі-марафон, що проходить щорічно по території Європи з 2011 року.

Задекларована місія "електромобільні Марафону" - звернути увагу європейської та світової громадськості на проблеми захисту навколишнього середовища, популяризувати транспортні засоби з нульовими викидами в атмосферу, а також сприяти розвитку інфраструктури з обслуговування електромобілів в Європі.
Офіційна церемонія старту електромобільного Марафону у 2015 році відбулася в столиці України - Києві. З України учасники марафону проїхали через Польщу, Чехію, Словаччину, Австрію, Словенію, Італію, Францію і фінішували в Монако.
Старт електромобільного Марафону у 2016 році відбувся у Львові. На цей раз маршрут учасників марафону проходив через Новояворівськ (Україна), Жешув, Величка (Польща), Острава, Брно (Чехія), Шаморин (Словаччина), Вінер-Нойштадт, Форхдорф, Бад-Шаллербах (Австрія), Мюнхен, Ульм, Баден -Баден, Фрайбург (Німеччина), Бекенрід, Беллінцона (Швейцарія), Парма, Болонья, Лардерелло, Піза, Алассіо (Італія), Ментона (Франція), Монте-Карло (Монако).
За час електромобільного Марафону 2016 маршруті взяли участь 82 електричних і гібридних транспортних засоби. Водії з 10 країн Європи змагалися за перемогу в ралі. Більшість з них приєднувалося на окремих етапах марафону.
Компанія, яка займається проєктами в області електромобільності, інноваційних рішень в області екологічності чистого транспорту.
- європейське ралі на електромобілях
- європейське ралі на електромобілях
Проекти в сфері
кінного спорту
Асоціація кінного спорту України (PEL)
Головною місією Асоціації кінного спорту України (PEL) є розвиток і популяризація кінного спорту в Україні.
АКСУ (PEL) об'єднує вершників, кінні клуби, коневласників, коннозаводчіков, всіх, хто професійно працює в кінному спорті, аматорів, дітей та їх батьків, компанії, які підтримують кінний спорт і всіх, хто зацікавлений у розвитку цього прекрасного виду спорту.
Асоціація займається активною організацією спортивних турнірів, розвитком і распространеніемдетской програми для самих маленьких вершників, підвищує лояльність і інтерес до цього виду спорту серед широкої аудиторії.
Олімпійський StartUp це унікальна освітня програма для вершників, їх тренерів і батьків. В Україні вона проводиться з 2018 року. Вершники з різних клубів починають свою спортивну кар'єру завдяки саме цій програмі, готуючись до участі в національних і міжнародних змаганнях.

Ініціатором створення програми виступила Федерація кінного спорту Київщини, але з 2021 року Олімпійський StartUp проходить під патронатом Асоціації кінного спорту України PEL і стає все більш популярним у багатьох кінних клубах України.

Програма Олімпійський StartUp розроблена відповідно до європейських стандартів. Навчаючи дітей основам верхової їзди і розвиваючи крок за кроком їх спортивні знання і навички, тренери та батьки можуть легко відстежувати прогрес їхньої дитини. Це допоможе вибудувати тренувальний процес усвідомлено і індивідуально в залежності від успіхів, обставин, цілей і можливостей кожної дитини.
Олимпийский StartUp
Перше в Україні кінне шоу, яке поєднує в собі захоплюючий турнір з кінного спорту з виступами артистів шоу-програми. Крім видовищної спортивної частини в шоу беруть участь:
кінна поліція Києва, каскадери і учасники творчих колективів, вольтижер, артисти естради і багато інших.

Гості фестивалю можуть також провести час в зоні майстер-класів, на фуд-кортах, покататися на коні або провести тест-драйв нових марок автомобілів.
Kyiv Horse Show
"Equestrian" - найцікавіше глянцеве видання про кінному світі. На сторінках журналу зібрані інтерв'ю легендарних спортсменів, досвідчених експертів і фахівців в різних галузях кінної сфери, конезаводчиків і коневласників, офіційних осіб, селебріті, кращих світових творців і багато іншого.
Найцікавіший журнал про кінному світі "Equestrian"
Завдяки Ассоціації Кінного Спорту України (PEL) і Благодійному фонду «Ukrainian Horse Union» тепер в Україні з'явилася майданчик для комунікації людей, небайдужих до кінного світу, людей, які щиро люблять і піклуються про коней і хочуть і готові щось змінювати.
«Ми не спроста вибрали саме таку назву нашого форуму - Кінь і Я! Адже саме я, як і кожен з нас окремо, повинен нести відповідальність за добробут коня і своє ставлення до неї. Шлях до змін починається з кожного з нас », - сказав президент PEL Андрій Білий у своєму зверненні до учасників форуму.
Перший міжнародний форум "Horse & I"
Федерація поло України - організація, головними цілями якої є розвиток та популяризація кінного поло в Україні. У 2019 році ФПУ стала офіційним членом Міжнародної федерації поло (FIP) і заручилася підтримкою Асоціації поло Аргентини, підписавши меморандум про співпрацю.
Федерація поло України
ЗМІ
Андрій Білий про перспективи розвитку кінного спорту в Україні
Скільки коштує займатися кінним спортом в Україні? Купити жеребця за 10 000 $.
Спорт на мільйони $, який втрачає Україна. Інтерв'ю з Андрієм Білим
Інтерв'ю в журналі Міжнародної федерації поло (FIP) (стра.18-25)
Synchronous
EV Trophy - ралі для захисників екологічних цінностей
Про мене
Захоплення
Займається колекціонуванням фарфорових статуеток тварин з музичними інструментами. Основу зібрання складають статуетки «Мавпячий оркестр» з колекції всесвітньо відомої німецької мануфактури Мейсен.
Родина
Одружений. Виховує 6 дітей і 1 онука.
Улюблені письменники
Уілбур Сміт, Джеймс Роллинс, Стівен Кінг.
Зв'язатися
Ви можете написати свою пропозицію або звернення
Made on
Tilda